ZUSAH3.55X106
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X106
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 10
Auf Lager : 27
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.173" (106.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.453" (113.10mm)