ZUSAH3.55X112
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X112
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 11
Auf Lager : 20
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.409" (112.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.689" (119.10mm)