ZUSAH3.55X115
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X115
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 11
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.528" (115.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.807" (122.10mm)