ZUSAH3.55X122
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X122
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 12
Auf Lager : 28
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.803" (122.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.083" (129.10mm)