ZUSAH3.55X132
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X132
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 13
Auf Lager : 74
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.197" (132.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.476" (139.10mm)