ZUSAH3.55X145
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X145
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 14
Auf Lager : 64
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.709" (145.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 5.988" (152.10mm)