ZUSAH3.55X150
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X150
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 15
Auf Lager : 53
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.906" (150.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.185" (157.10mm)