ZUSAH3.55X165
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X165
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 16
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.496" (165.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.776" (172.10mm)