ZUSAH3.55X18
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X18
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 18
Auf Lager : 54
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.709" (18.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.988" (25.10mm)