ZUSAH3.55X195
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X195
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 19
Auf Lager : 34
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.677" (195.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.957" (202.10mm)