ZUSAH3.55X20
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X20
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 20
Auf Lager : 21
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.067" (27.10mm)