ZUSAH3.55X200
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X200
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 20
Auf Lager : 36
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.874" (200.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.154" (207.10mm)