ZUSAH3.55X21.2
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X21.2
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 21
Auf Lager : 47
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.835" (21.21mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.114" (28.30mm)