ZUSAH3.55X22.4
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X22.4
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 22
Auf Lager : 30
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.882" (22.40mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.161" (29.50mm)