ZUSAH3.55X23.6
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X23.6
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 23
Auf Lager : 31
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.929" (23.60mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.209" (30.70mm)