ZUSAH3.55X25
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X25
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 25
Auf Lager : 39
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.984" (25.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.264" (32.10mm)