ZUSAH3.55X26.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X26.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 26
Auf Lager : 8
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.043" (26.50mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.323" (33.60mm)