ZUSAH3.55X28
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X28
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 28
Auf Lager : 11
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.382" (35.10mm)