ZUSAH3.55X30
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X30
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 30
Auf Lager : 19
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.461" (37.10mm)