ZUSAH3.55X34.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.55X34.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 34
Auf Lager : 25
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.358" (34.50mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.638" (41.60mm)