ZUSAH3.5X68
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X68
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 68mm
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.677" (68.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.953" (75.00mm)