ZUSAH3.5X70
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X70
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 70mm
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.756" (70.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.031" (77.00mm)