ZUSAH3.5X72
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X72
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 72mm
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.835" (72.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.110" (79.00mm)