ZUSAH3.5X74
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X74
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 74mm
Auf Lager : 28
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.913" (74.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.189" (81.00mm)