ZUSAH3.5X75
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X75
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 75mm
Auf Lager : 7
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.953" (75.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.228" (82.00mm)