ZUSAH3.5X84
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X84
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 84mm
Auf Lager : 8
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.307" (84.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.583" (91.00mm)