ZUSAH3.5X9
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X9
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 9mm I
Auf Lager : 30
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.354" (9.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.630" (16.00mm)