ZUSAH3.5X91
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X91
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 91mm
Auf Lager : 14
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.583" (91.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.858" (98.00mm)