ZUSAH3.5X93
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X93
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 93mm
Auf Lager : 5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.661" (92.99mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.937" (100.00mm)