ZUSAH3.5X94
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X94
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 94mm
Auf Lager : 7
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.701" (94.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 3.976" (101.00mm)