ZUSAH3.5X95
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.5X95
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 95mm
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.740" (95.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.016" (102.00mm)