ZUSAH3X152
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X152
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 152mm I
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.984" (152.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.220" (158.00mm)