ZUSAH3X154.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X154.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 154.5mm
Auf Lager : 6
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.083" (154.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.319" (160.50mm)