ZUSAH3X155
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X155
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 155mm I
Auf Lager : 5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.102" (155.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.339" (161.00mm)