ZUSAH3X159.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X159.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 159.5mm
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.280" (159.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.516" (165.50mm)