ZUSAH3X162
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X162
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 162mm I
Auf Lager : 6
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.378" (162.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.614" (168.00mm)