ZUSAH3X165
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X165
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 165mm I
Auf Lager : 7
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.496" (165.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.732" (171.00mm)