ZUSAH3X17
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X17
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 17mm ID
Auf Lager : 14
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.906" (23.00mm)