ZUSAH3X174
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X174
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 174mm I
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.850" (174.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.087" (180.00mm)