ZUSAH3X175
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X175
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 175mm I
Auf Lager : 18
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.890" (175.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.126" (181.00mm)