ZUSAH3X178
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X178
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 178mm I
Auf Lager : 6
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.008" (178.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.244" (184.00mm)