ZUSAH3X179
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X179
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 179mm I
Auf Lager : 29
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.047" (179.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.283" (185.00mm)