ZUSAH3X18
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X18
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 18mm ID
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.709" (18.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.945" (24.00mm)