ZUSAH3X182
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X182
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 182mm I
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.165" (182.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.402" (188.00mm)