ZUSAH3X19
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X19
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 19mm ID
Auf Lager : 330
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.748" (19.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.984" (25.00mm)