ZUSAH3X47
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X47
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 47mm ID
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.850" (47.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.087" (53.00mm)