ZUSAH3X48
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X48
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 48mm ID
Auf Lager : 21
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.890" (48.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.126" (54.00mm)