ZUSAH3X52
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X52
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 52mm ID
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.047" (52.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.283" (58.00mm)