ZUSAH3X5.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X5.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 5.5mm I
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.217" (5.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.453" (11.50mm)