ZUSAH3X56
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3X56
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 56mm ID
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.205" (56.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.441" (62.00mm)